Kövesdán Kft.

Karrier

Autószerelő:

Feladatok:

  • Javításra átvett gépjárművek diagnosztikája
  • Gépjármű ellenőrzése, átvizsgálása, javítása
  • Feltárt hibák dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú szakmai végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

Autóvillamossági szerelő:

Feladatok:

  • Javításra átvett gépjárművek diagnosztikája, hibafeltárása
  • Gépjárművek javítása

Elvárások:

  • Kiváló problémamegoldási képesség

Autómosó:

Feladatok:

  • Javított és céges gépjárművek külső-belső takarítása
  • Elvégzett munkák ellenőrzése
  • Mosó rendjének fenntartása, szükséges anyagok rendelése
  • Szerviz munkálatok segítése

Elvárások:

  • Jó problémamegoldó képesség

Jelentkezni a karrier@kovesdan.hu e-mail címen lehet, mellékelt önéletrajzzal.
További kérdés esetén érdeklődjön a fent említett e-mail címen vagy hívja a +36 30 642 41 26 -s telefonszámot.